gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Безпечний відпочинок в умовах карантину

     Сьогодні нам усім необхідне свіже повітря та гарний відпочинок. Лиманський район має розкішну природну базу для забезпечення якісного та гарного відпочинку населення в літній період. Нажаль, в умовах карантину та введення державою вимушених обмежень, багато з нас не мають можливість отримати повноцінний відпочинок. Після введення в дію чергового етапу послаблення протиепідемічних заходів відновлена діяльність закладів громадського харчування, торгівлі та закладів, що надають послуги з розміщення. Найбільш привабливими місцями для відпочинку населення Донецької області залишаються заклади оздоровлення, в тому числі - бази відпочинку у с. Щурове та Блакитних озер на узбережжі річки Сіверський Донець та штучних озер.


     21 та 22 липня 2020 року на базі закладів відпочинку та оздоровлення «НКМЗ» та «Ібіца» представники Лиманського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області взяли участь у виїзному засіданні робочої групи у складі представників виконкому міської ради, місцевого відділу культури і туризму, Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС, комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби, Лиманської районної філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗУ», Лиманського відділення поліції Слов’янського ВП ГУ НП в Донецькій області, де обговорювались питання безпечного оздоровлення відпочиваючих. До засідання долучилася адміністрація закладів оздоровлення та відпочинку, які розташовані у с. Щурове та районі Блакитних озер.


     Представники Держпродспоживслужби провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в частині дотримання вимог ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Велику увагу приділено обговоренню актуальних проблем туристичної галузі у період запроваджених карантинних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог при роботі закладів в умовах карантину, що зазначені в постановах головного державного санітарного лікаря України №№ 17, 32, 36.


     В формі діалогу обговорювались проблемні питання щодо покращення загальних умов перебування відпочиваючих та надання якісних послуг з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), а саме:
наявність цілодобового стаціонарного медичного пункту з наданням невідкладної медичної допомоги;
наявність аптечного кіоску;
цілодобового патрулювання представників поліції;
вирішення питання щодо ремонту автошляхів до баз відпочинку та інше.


     По завершенню засідання всі учасники отримали інформаційні довідки з головними тезами доповідачів та правилами по дотриманню вимог чинного законодавства у сфері надання послуг з оздоровлення.


     Бажаємо усім відпочиваючим гарного, а головне, - безпечного відпочинку!