gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Краматорське міське управління продовжує роботу щодо контролю за дотриманням протиепідемічних заходів з упередження розповсюдження SARS-CoV-2

     Краматорське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області продовжує роботу щодо контролю за дотриманням протиепідемічних заходів з упередження розповсюдження SARS-CoV-2, як в складі мобільних груп створених за Розпорядженням міського голови, так і під час проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю).


     Перевірками охоплені підприємства торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринки, заклади громадського харчування та сфери послуг.
Під час відвідування об’єктів постійно проводиться роз’яснення щодо встановлених протиепідемічних заходів, визначених в Постановах Головного державного санітарного лікаря України для конкретного виду господарської діяльності, надаються пропозиції та приписи.


     Найчастіші невідповідності пов’язані з відсутністю контролю зі сторони суб’єктів господарювання за наявністю масок у відвідувачів, дотриманням безпечної соціальної дистанції між покупцями, підтвердження факту термометрії у працівників закладу.


     Під час встановлення фактів невиконання встановлених протиепідемічних заходів застосовуються адміністративні заходи до осіб, на яких покладено контроль за дотриманням профілактичних вимог щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.


     Відомості про поточну епідемічну ситуацію на території міста Краматорська та про результати контролю за дотриманням протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання обговорюються на спільних засіданнях комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, з подальшим висвітленням в засобах масової інформації.