gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Маріупольським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області організована активна роз’яснювальна робота з населенням щодо впровадження основних протиепідемічних заходів

     З метою виконання Національного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України №93-р від 03.02.2020, постанови КМ України №211 від 11.03.2020 р., розпоряджень Голови облдержадміністрації та міського голови, та рішень обласних та міських комісій з питань ТЕБ та НС, Маріупольським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області було проведено та проводиться на теперішній час певна робота. Зокрема організована активна роз’яснювальна робота з населенням щодо впровадження основних

протиепідемічних заходів на об’єктах нагляду та в побуті. Проведені лекції, бесіди з врученням санбюлетнів, листівок, пам’яток з профілактики коронавірусу у 64 закладах загальної середньої освіти, 85 закладах дошкільної освіти, 4 школах-інтернатах, у КЗ «МДБЗТ «Центр опіки та Маріупольському навчально- реабілітаційного центру«Сонечко».

 

     Направлено 134 інформаційних листа суб’єктам господарювання, а саме: закладам громадського харчування та торгівлі, аптекам, керівникам агропродовольчих ринків, турагенствам щодо профілактики коронавірусу 2019-nCoV та забезпечення проведення дезінфекційних заходів. Надано письмові рекомендації Департаменту транспорту та зв’язку Маріупольської міської ради щодо дезінфекції громадського транспорту та керівникам залізничного вокзалу, ТОВ «Східні автовокзали». Окрім того проводиться моніторинг з контролю виконання наданих рекомендацій підприємствами та закладами.


     Прийнято участь у роботі Міської тимчасової протиепідемічної комісії, де було затверджено міський план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків в Україні гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV та розглянуті питання впровадження їх реалізації.
Фахівцями управління були дані 2 інтерв’ю «Щодо заходів профілактики захворюваності ГРВІ та COVID-19 на об’єктах нагляду та у населення» місцевому ТВ: Телекомпанії «ТВ-7».


     Робота з профілактики коронавірусної інфекції в місті продовжується.
Маріупольське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області ще раз закликає жителів нашого міста не панікувати, зберігати спокій в цій ситуації!


     Нагадуємо, що профілактика коронавірусу така ж як і при інших респіраторних інфекціях. Насамперед, необхідно уникати контакту із захворілими на респіраторні інфекції. Для цього не потрібно відвідувати масові заходи, не користуватися громадським транспортом без гострої потреби, не перебувати в інших місцях масового скупчення населення. Безпечна дистанція від осіб, що чхають або кашляють, становить 2-3 метри.


     До стабілізації ситуації з корона вірусною інфекцією рекомендуємо утриматися від переміщення містом без важливої на те потреби.
Ретельно дотримуйтеся правил особистої гігієни, частіше мийте руки та обробляйте спиртовмісними антисептиками.


     Провітрювання – це елементарний, але надзвичайно ефективний спосіб профілактики респіраторних інфекцій, тому частіше провітрюйте домашні оселі, навчальні та робочі приміщення.


     Слідкуйте за здоров’ям дітей, рідних та близьких людей. При перших симптомах респіраторної інфекції – звертайтеся за медичною допомогою до сімейних лікарів.