gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Інформаційне повідомлення про проведену роботу

Маріупольським міським управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області

     З метою виконання постанови Кабінету Міністрів Украйни від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилення протиепідемічних заходів та території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Маріупольським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області проведена та проводиться певна робота.

     Зокрема організована активна інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення у закладах освіти, на об’єктах нагляду щодо профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 і можливих наслідків захворювання нею. Проведення бесід з врученням санбюлетнів, листівок, пам’яток з профілактики коронавірусу у 68 закладах середньої і дошкільної освіти, 4 школах-інтернатах, КЗ «МДБЗТ «Центр опіки», Маріупольському навчально-реабілітаційному центрі «Сонечко».

     Наразі проводяться санітарно-епідеміологічні обстеження з питань відповідності вимогам санітарних норм і правил закладів середньої та дошкільної освіти при організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби CОVID-19, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 та № 55 від 22.09.2020. Усього обстежено 34 об’єкти, відібрано змивів з об’єктів навколишнього середовища для контролю якості дезінфекції 440/33, питної води на бак. показники 42/1, питної води на сан-хім. показники 19/1.

     Спеціалісти Маріупольського міського управлінням були залучені до роботи міської комісії, створеної за ініціативи департаменту освіти Маріупольської міської ради, щодо готовності роботи закладів середньої освіти до роботи у новому навчальному році. Перевірками охоплено 60 навчальних закладів І-ІІІ ступенів. При перевірці увага приділена заходам щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби CОVID-19 і запобіганню харчових отруєнь серед дітей.

     Спеціалісти Маріупольського міського управління приймали участь у роботі обласної комісії щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні, якою були охоплені 4 школи-інтернати, Маріупольський навчально-реабілітаційний центр «Сонечко», Приазовський державний технічний університет. За результатами роботи комісією були надані рекомендації щодо усунення порушень керівництву Приазовського державного технічного університету.

     Постійно проводиться моніторинг з контролю виконання підприємствами, закладами та ринками міста постанов Головного санітарного лікаря України.

     Робота з профілактики коронавірусної інфекції в місті продовжується.

     Нагадуємо усім ще раз, що профілактика коронавірусу така ж, як і при інших респіраторних інфекціях. Насамперед необхідно уникати контакту із захворілими на респіраторні інфекції. Для цього потрібно не відвідувати масові заходи, менше користуватися громадським транспортом, не перебувати в інших місцях масового скупчення населення. Безпечна дистанція від осіб, що чхають або кашляють, становить 2-3 метри. Використовувати засоби індивідуального захисту.

     До запобігання зараження рекомендуємо утриматися від переміщення містом без вагомої потреби.

     Ретельно дотримуйтесь правил особистої гігієни, частіше мийте руки та обробляйте спиртовмісними антисептиками.

     Провітрювання – це елементарний, але надзвичайно ефективний спосіб профілактики респіраторних інфекцій, тому частіше провітрюйте домашні, навчальні та робочі приміщення.

     Слідкуйте за здоров’ям дітей, рідних та близьких людей. При перших симптомах респіраторної інфекції звертайтесь за медичною допомогою до сімейних лікарів.