gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Обстеження приміщень підстанції міста Лиман станції швидкої медичної допомоги м. Слов’янськ ВСП КНП «Обласний цент екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

     Згідно листа директора КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації від 15.04.2020 на виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області від 27.04.2020 № 464 Лиманським міським управлінням, в термін з 27.04.2020 по 12.05.2020 проведено санітарно-епідеміологічне обстеження підстанції міста Лиман СШМД м. Слов’янськ ВСП КНП «ОЦЕМД та МК» на відповідність вимогам санітарних норм і правил щодо здійснення медичної практики
Підстанція відокремленого підрозділу функціонує у режимі цілодобового чергування і готовності до надання екстреної медичної допомоги населенню 36 населених пунктів Лиманської об’єднаної територіальної громади та міста Лиман з чисельністю населення 44 806 чоловік в радіусі обслуговування від 10 до 50 км. Середньодобове навантаження приблизно 27-30 виїздів на добу. Для надання швидкої, а інколи і екстреної медичної допомоги людям, які знаходяться у невідкладному стані створено 5 оперативних бригад з кваліфікованого медичного персоналу.


     4 санітарних автомобілі марки Peugeot Boxer класів А і В, оснащені спеціальною лікувально-діагностичною апаратурою для термінової діагностики і лікування загрозливих для життя станів, та 2 одиниці резервних стареньких авто марки УАЗ забезпечують сучасну, а головне швидку допомогу людям.


     На випадок виникнення (підозри) особливо небезпечної інфекції, в наявності затверджена оперативна документація щодо дій персоналу, схеми сповіщення. Постійно проводяться тренувальні заняття з персоналом та його роботи в умовах загрози поширенню на території Донецької області корона вірусної інфекції COVID-19. Такі, як відбір та транспортування матеріалу для лабораторного дослідження, транспортування додому пацієнтів з підозрою на COVID-19. Вчасно та в повному обсязі проводяться протиепідемічні заходи щодо профілактики внутрішньо лікарняних інфекцій.


     Співробітники забезпечені в необхідній кількості засобами індивідуального захисту. Умови для дотримання правил асептики та антисептики створені згідно діючого законодавства.


     За результатами проведеного обстеження складено акт санітарно-епідеміологічного обстеження.