gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО САНІТАРНО - ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ПО НЕДОПУЩЕННЮ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ COVID-19 СТАНОМ НА 23.03.2020

     Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, у складі оперативних груп, здійснюється щоденний комісійний моніторинг за виконанням підприємствами, установами, організаціями, іншими юридичними особами та громадянами санітарних та протиепідемічних заходів введених на період карантину. На теперішній час проведено 396 моніторингових обстежень. До порушників правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних заходів застосовуються адміністративні заходи правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування, за методичним та/або правовим супроводом фахівців Головного управління.

 

     Компетентним підрозділом

Головного управління встановлено підвищений та ретельний контроль за суднами, що прибувають в порт Маріуполя: проводиться контроль за медико-санітарним оглядом, температурним скринінгом членів екіпажів на наявність ознак захворювань на гострі респіраторні захворювання. З початку епідемії на 46 суднах оглянуто 662 особи. Підозрілих на захворюваність COVID-19 не виявлено.


     Установами, що знаходяться в сфері управління Головного управління, за зверненнями суб’єктів господарювання, громадян проводиться профілактична дезінфекція приміщень та транспортних засобів.


     Проводиться активна робота з інформування населення щодо запобігання захворюваності на корона вірусну інфекцію: через засоби масової інформації, соціальні мережі та Інтернет - видання опубліковано 65 звернень, статей та повідомлень, проведено 1288 інших заходів інформування населення (бесіди, постери, листівки тощо).


     Санітарно-протиепідемічні заходи тривають.