gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Проведення дезінфекції транспортних засобів гуманітарних організацій на лінії розмежування

     Спеціалістами Волноваського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області та Волноваської районної державної лікарні ветеринарної медицини проводять обробку дезінфікуючим засобом автомобільного транспорту, який здійснює перевезення гуманітарного вантажу в період пандемії через лінію розмежування.


     Дезінфекція - це комплекс заходів, спрямованих на знищення збудників інфекційних захворювань на об'єктах навколишнього середовища з метою розриву механізму передачі інфекцій, тобто на шляхах її передачі від джерела інфекції до чутливого організму. Одним із головних чинників передачі коронавірусу, вважаються об'єкти навколишнього середовища, на яких можливе їх тривале виживання й накопичення. Для того щоб

розірвати механізм його передачі, всі потенційно заражені об 'єкти навколишнього середовища мають підлягати якісному очищенню та дезінфекції.


     Дезінфекція транспортних засобів на лінії розмежування здійснюється аерозольним методом. Дезінфікуючи засоби використовуються тільки ті, що дозволені в Україні та мають короткий час експозиції не псують транспортний засіб та безпечні для довкілля.


     До роботи допускаються фахівці які пройшли інструктаж, бригади повністю забезпечені необхідним обладнанням, спецодягом, респіраторами, окулярами та рукавичками.