gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Щодо додержання обмежувальних заходів протиепідемічного характеру на території м. Лиман

     В період з 13.05.2020 по 18.05.2020 року Лиманським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області комісійно у складі моніторингової групи : представники відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лиманської міської ради, сектору екології та природних ресурсів відділу житлово-комунального господарства виконкому, Лиманського відділення поліції Сло’вянського відділу поліції ВП ГУНП в Донецькій області були проведені перевірки закладів

торгівлі та громадського обслуговування, громадського харчування щодо додержання обмежувальних заходів протиепідемічного характеру на території Лиманської ОТГ.


     Комісійно були відвідані ринок «Південний», де було з’ясовано, що ринок працює з додержанням вимого зазначених в Постанові головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 №14, Постанови головного державного санітарного лікаря Донецької області від 29.04.2020 №6, і виконання цих вимог контролюється державними інспекторами Лиманського міського управління ГУ ДПСС в Донецькій області.


     Всього під час проведення заходів було відвідано та перевірено 15 закладів торгівлі харчовими продуктами. 1 магазин автозапчастин, 4 заклада громадського обслуговування, 1 заклад сотового зв’язку, 7 закладів побутового обслуговування населення (перукарні , салони краси).


     Моніторинговою групою проведена роз’яснювальна робота серед підприємців, продавців, та клієнтів закладів торгівлі та побутового обслуговування щодо важливості додержання вимог протиепідемічних заходів на період карантину в зв’язку з поширення корона вірусної хвороби.