gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Пам'ятка! Стоп фальсифікат!

     Для сільськогосподарських виробників усіх форм власності щодо використання ЗЗР тільки згідно Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні.


     В умовах нарощування виробництва сільськогосподарської продукції, зростає і необхідність щодо застосування засобів захисту рослин. А отже і зростає їх асортимент.

 

     Велику увагу виробників сільгосппродукції звертаємо на законодавство і відповідальність відповідно. Для мінімізації шкідливого впливу на довкілля та здоров`я людини Закон України «Про пестициди і агрохімікати» регламентує вимоги до ЗЗР, як вітчизняного, так і імпортного виробництва, про обов`язкову Державну реєстрацію пестицидів і агрохімікатів та інші аспекти. Постанова КМУ від 18.09.1995р. №746 «Про затвердження Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов'язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами», назва говорить сама за себе.


     Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби ЗАСТЕРІГАЄ, «у разі застосування фальсифікованих засобів захисту рослин Ви наражаєте своє здоров`я, урожай та довкілля на небезпеку»!