gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Як захиститися  від коронавірусної інфекції

     Останні дні в Україні різко збільшилася кількість лабораторно підтверджених випадків захворюваності на корона вірусну інфекцію COVID -19. Ліжковий фонд медичних закладів, визначених для лікування хворих на COVID -19, в цілому по Україні заповнений на більш ніж 50%. Органи державної влади, місцевого самоврядування в межах компетенції запроваджують усі можливі заходи для запобігання розповсюдження інфекції задіючи усі наявні резерви. Але усі дії влади будуть марними, якщо суспільство не буде виконувати протиепідемічні заходи, спрямовані на запобігання розповсюдженню цієї інфекції. Віруси коронавірусной інфекції викликають у людини респіраторні захворювання різної тяжкості. Симптоми захворювання аналогічні симптомам звичайного (сезонного) грипу. Тяжкість захворювання залежить від цілого ряду чинників, в тому числі від загального стану організму і віку. Схильні до захворювання наступні версти населення : люди похилого віку, маленькі діти, вагітні жінки та люди, які страждають хронічними захворюваннями (астмою, діабетом, серцево-судинними захворюваннями), і з ослабленим імунітетом. Симптоми COVID -19 такі як і при грипі та інших респіраторних захворюваннях: висока температура тіла, озноб, головний біль, слабкість, закладеність носа, кашель, утруднене дихання, болі в м'язах, кон'юнктивіт. У деяких випадках можуть бути симптоми шлунково-кишкових розладів: нудота, блювота, діарея. Серед ускладнень лідирує вірусна пневмонія. Погіршення стану при вірусної пневмонії йде швидкими темпами, і у багатьох пацієнтів вже протягом 24 годин розвивається дихальна недостатність, що вимагає негайної респіраторної підтримки з механічною вентиляцією легенів. Швидко розпочате лікування сприяє полегшенню ступеня тяжкості хвороби.


     Запобігти захворюванню на корона вірусну інфекцію, як і на інші респіраторні захворювання можна виконуючи наступні правила:
• Дотримуйтесь гігієни рук: часто мийте руки з милом чи обробляйте дезінфікуючими засобами (антисептиками);
• Дотримуйтесь респіраторної гігієни, при чиханні закривайте рот і ніс одноразовими серветками, які одразу викидайте у відходи.
• Уникайте зайвих поїздок і відвідувань багатолюдних місць;
• Дотримуйтесь соціальної дистанції 1,5 м один від одного;
• Одягайте маски для захисту органів дихання при відвідуванні місць масового скупчення людей, поїздках в громадському транспорті в період зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, при спілкуванні з особами з ознаками гострої респіраторної вірусної інфекції;
• Регулярно мийте і дезінфікуйте контактні поверхні (дверні ручки, столи, стільці, гаджети та ін.).
• Ведіть здоровий спосіб життя, який підвищує опірність організму до інфекції.