ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Міжрегіональне управління НАДС у Донецькій та Луганській областях

міжрегіональне управління національного агентства україни з питань державної служби у донецькій та луганській областях /

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕНИХ ЗАХОДІВ КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ У ДЕРЖАВНИХ  ОРГАНАХ УМОВ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДЯНАМИ ПРАВА НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ

 

ВИКЛАДЕНО У НОВІЙ РЕДАКЦІЇ ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ЕТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

 

КОНТРОЛЬ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ВИЗНАЧЕНИХ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ» УМОВ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДЯНАМИ ПРАВА НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ

 

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЩОДО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
ТА РОБОТИ З САЙТОМ CAREER.GOV.UA

 

ВІДНОВЛЕНО КОНКУРСИ НА ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

 

 

СТАЖУВАННЯ ГРОМАДЯН З ЧИСЛА МОЛОДІ, ЯКІ НЕ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ПОСАДАХ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

 

     Пунктом 9 статті 48   Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (далі - Закон) визначено, що у державних органах з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби може здійснюватися стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби.

     Основною метою стажування є залучення молодих та вмотивованих спеціалістів до роботи на державній службі, ознайомлення їх зі специфікою діяльності відповідного державного органу та набуття ними практичного досвіду роботи на державній службі.

     Відповідно до Закону стажування здійснюється  у порядку, визначеному керівником державної служби.

     Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 28.01.2021 №17-21 затверджено Методичні рекомендації щодо проведення стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в державних органах.

     Методичні рекомендації розроблено з метою надання методичної допомоги керівникам державної служби, керівникам структурних підрозділів та службам управління персоналом державних органів щодо організації та проведення стажування.

     Методичні рекомендації використовуються як допоміжний інструмент для підготовки та проведення ефективного та якісного стажування у державних органах, у тому числі при підготовці проєкту порядку стажування.

     З повним текстом документу можна ознайомитися на сайті НАДС за посиланням

 

 

 

Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій та Луганській областях повідомляє:

 

     Міжрегіональне управління здійснює повноваження на території Донецької та Луганської областей. Органи державної влади, розташовані у Донецькій області, та державні службовці таких органів, з питань, що стосуються застосування Закону України «Про державну службу» та інших нормативно-правових актів у сфері державної служби, можуть звернутися безпосередньо до працівників Міжрегіонального управління, які знаходяться у Донецькій області.

 

Офіс управління у Донецькій області

 

Адреса: вул. Академічна, б. 11, м. Краматорськ, 84333

Телефон: тимчасово відсутній

Електронна пошта: 20nadsu.don.lug@nads.gov.ua

Розклад роботи: пн.-чт. з 8:00 до 17:00, пт. з 8:00 до 15:45

обідня перерва з 12:00 до 12:45

Заступник начальника управління: Долгополова Людмила Олексіївна (+38 099 489 86 05)

Графік прийому громадян: щопонеділка з 09:00 до 12:00