gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Наради з керівниками, медичними працівниками дошкільних та загальноосвітніх закладів м. Дружківка

     З 18 по 20 листопада поточного року, працівниками Дружківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області проведені наради з керівниками, медичними працівниками дошкільних та загальноосвітніх закладів м. Дружківка. Наради проводились в приміщенні відділу освіти Дружківської міської ради.


     Розглянули гігієнічні аспекти впровадження системи НАССР у дитячих закладах, а саме:
законодавча база впровадження НАССР (Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»); демонстрація графічних матеріалів семінарів, проведених в містах Краматорську та Києві, з особливостей системи харчування у дитячих закладах, етапів процесу харчування, рекомендованих вимог до відбору постачальників та операторів ринку, які надають послуги з харчування, основних типів небезпек та забруднень, порад щодо запобігання небезпек, дотримання особистої гігієни персоналу, гігієни приміщень, поверхонь, посуду, гігієнічних вимог до шкіл та дошкільних закладів, державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів.


     Зверталась увага на розробку перспективних меню з урахуванням стовідсоткового виконання норм харчування у дитячих закладах згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та наказу Міністерства охорони здоров’я України від 03.09.2017 № 1073 «Про затвердження норм фізіологічних потреб населення України в основних харчових речовинах і енергії».


     На запитання були надані змістовні та вичерпні відповіді.