ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Введите текст

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Інформація про результати випробування електросушарки для взуття

     Під час проведення планової перевірки характеристик продукції у розповсюджувача електрообладнання, спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області встановлено розповсюдження продукції, яка не відповідає встановленим вимогам, а саме: електросушарки для взуття, для різних розмірів взуття, на якій не зазначено найменування виробника, зареєстроване комерційне найменування чи зареєстровану торговельну марку (знак для товарів і послуг) та контактну поштову адресу. Не зазначено тип, номер партії чи серійний номер або інший елемент, який дає змогу його ідентифікувати. Так, вищезазначена продукція не відповідала вимогам пунктів 11,12 ПКМУ від 16.12.2015 № 1067 «Про затвердження Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання» та пунктів 16, 17 ПКМУ від 16.12.2015 № 1077 «Про затвердження Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання».


     Зразки даної продукції відібрано для проведення експертизи (випробувань), щодо безпечності. На підставі одержаних від Державного підприємства «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «Укрметртестстандарт»), продукція не відповідала вимогам ДСТУ ЕN 60335-1:2017. Головним управлінням прийнято рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів шляхом усунення формальної невідповідності.
Вартість послуг з лабораторних досліджень склала 7740 грн. Суму коштів за дослідження продукції суб’єктом господарювання добровільно відшкодовано до Державного бюджету. Таким чином, витрачені бюджетні кошти на дослідження зразків повернуто до Держбюджету.


     Шановні споживачі, будьте обізнаними при виборі побутових електроприладів, звертайте увагу на маркування, інструкцію та походження продукції.