gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Нарада з питання недопущення порушень законодавства у сфері захисту рослин та попередження отруєння бджіл в період проведення весняно-польових робіт в 2020 році

     05 лютого 2020 року Маріупольським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області була проведена нарада з питання недопущення порушень законодавства у сфері захисту рослин та попередження отруєння бджіл в період проведення весняно-польових робіт в 2020 році.


     В нараді взяли участь пасічники міста Маріуполя, представники ТОВ «Український мед», спеціалісти Донецької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, Управління фітосанітарної безпеки, Маріупольського міського управління.


     Розглянули питання дотримання діючого законодавства стосовно своєчасного повідомлення пасічників про застосування пестицидів і агрохімікатів, забезпечення виконання норм законодавства України в сфері захисту рослин.


     У ході наради на багаточисельні питання пасічникам надані методичні рекомендації щодо попередження отруєння бджіл, лабораторні дослідження та відбір зразків, отримали відповідь про реєстрацію пасік, взаємодію з місцевими органами влади та інше. Приділявся акцент на розміщення пасік, перевезення вуликів з бджолосім’ями.
Пасічникам були надані листівки, поради, алгоритм дій при проведенні обробок рослин та у випадку отруєння бджіл ядохімімкатами.