gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Про проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Донецької області

     На території Донецької області епізоотична ситуація зі сказу, маючи нестійку тенденцію до стабілізації, залишається доволі напруженою. За період з 2015 року по 01.10.2019 на території області зафіксовано 268 випадків сказу, з яких 50 випадків - у дикій фауні. Основним джерелом розповсюдження та природним резервуаром збудника (вірусу) сказу є червона лисиця.


     Складна епізоотична ситуація зі сказу в області вимагає радикальних заходів та методів реагування, серед яких одним з найефективніших та перспективних є пероральна імунізація диких м’ясоїдних, результативність якої доведена як в експерименті, так і в польових умовах. З метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на території Донецької області та відповідно до протокольного рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Донецькій облдержадміністрації від 30.10.2019 № 3, державні установи ветеринарної медицини області, під керівництвом Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, за сприяння та участі органів місцевої влади, користувачів мисливських угідь, обласного управління лісового та мисливського господарства, з 05 листопада 2019 року розпочинають осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних, що триватиме на протязі двох тижнів.


     Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься методом наземного розподілу (розкладенням вручну) на територіях лісових та польових (мисливських) угідь області.
Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області звертається до громадян, органів місцевої влади і органів самоорганізації населення та наголошує, що чіпати та переміщувати принади з вакциною категорично заборонено і може бути небезпечним для здоров’я.

     СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗАБЕЗПЕЧИМО ЕПІЗООТИЧНЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ОБЛАСТІ, ЗАХИСТИМО НАШІ СІМ’Ї ТА НАШИХ ДІТЕЙ ВІД СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНОЇ ІНФЕКЦІЇ !!!