ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Введите текст

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного Управління Держпродспоживслужби в Донецькій області з повною відповідальністю долучились до популяризації міжнародного проекту «НЕ РИЗИКУЙ!»

     Генеральна Асамблея Організації Об`єднаних Націй у грудні 2018 року – оголосила 2020 рік Міжнародним роком здоров’я рослин (далі МРЗМ).


     Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного Управління Держпродспоживслужби в Донецькій області з повною відповідальністю долучились до популяризації міжнародного проекту «НЕ РИЗИКУЙ!».


     Головна мета полягає в тому, щоб висвітлити соціальні, екологічні та економічні наслідки завезення зараженої рослинної сировини або карантинних шкідників та хвороб до України.
Плакати та буклети «НЕ РИЗИКУЙ!» були розміщені на залізничних та автомобільних вокзалах, туристичних агентствах. Наочні матеріали спрямовані на мандрівників, туристів та комерційних перевізників, які привозять в Україну з-за кордону рослини, рослинні продукти та інші предмети високого ризику, виготовлені з рослинної сировини, з метою попередження проникнення шкідливих організмів з особистим багажем.

     Відповідальне ставлення до цих простих правил допоможуть уникнути не бажаних наслідків від шкідників і хвороб для сільського господарства нашої області та України в цілому!

 

     Більше про Міжнародний рік здоров’я рослин – 2020 можна дізнатись на офіційній сторінці ФАО за посиланням: http://www.fao.org/plant-health-2020