gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Слов’янське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області з глибокою скорботою повідомляє

     Слов’янське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області з глибокою скорботою повідомляє про передчасну смерть директора Слов’янської міжрайонної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сосєдова Миколи Миколайовича.


     Микола Миколайович був надзвичайною людиною. Він був Професіоналом з великої літери. Очолював Слов’янську державну лабораторію ветеринарної медицини 35 років поспіль, з 1984 року. За всі ці роки лабораторією, під його фаховим керівництвом, було діагностовано безліч різних захворювань тварин, в тому числі особливо небезпечних для людей. Він був одним з найкращих лікарів-діагностів України.

gallery/зіскановане_20191125 (6) (1)

     За свою віддану працю Микола Миколайович був нагороджений чисельними відзнаками всіх рівнів – від районного до загальнодержавного, в тому числі заохочувальною відзнакою «За заслуги в розвитку ветеринарної медицини України».
Він був справжнім ветеринарним лікарем, як в лабораторній так і в лікарській практиці, відданим своїй професії – справі всього його життя. Він завжди поспішав всім на допомогу, його девізом у житті було «якщо не я, то хто?».
Але 23 листопада все зупинилось… Він пішов у вічність …


     Пішов з незвершеними планами на майбутнє, з недолікованими тваринами, з недовстановленими діагнозами, з багато чим «недо…».


     Це був чуйний Друг, Товариш, Керівник, Чоловік, Батько, Колега, Людина! Світла і вічна пам’ять!

 

     Співчуття родині, близьким, рідним, знайомим.
Прощання з Сосєдовим Миколою Миколайовичем відбудеться 26.11.2019, у Слов’янській міжрайонній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за адресою: вул. Вчительська, 32 (колишня Калініна), о 12-00.