gallery/gerb_.ukraine.2

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

gallery/facebook-icon-preview-1

Введите текст

gallery/си-уэт-коровы-черный-71192516
gallery/542096542 (1)
gallery/31437146-medical-sign-family-health-care-black-icon

ДЕРЖСАНЕПІДНАГЛЯД

БЕЗПЕЧНІСТЬ ХАРЧОВИХ

ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНА

МЕДИЦИНА

УПРАВЛІННЯ

ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ

gallery/си-уэт-трактора-на-бе-ой-пре-посы-ке-54263188

РЕЄСТРАЦІЯ С/Г ТЕХНІКИ

gallery/depositphotos_170050100-stock-illustration-judge-gavel-icon-vector-illustration

ЗАХИСТ СПОЖИВАЧІВ

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

gallery/цены

УПРАВЛІННЯ

ДІЯЛЬНІСТЬ

УПРАВЛІННЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

КОНТАКТИ

Новини

     Зустріч з представниками Фонду захисту дітей  ООН (ЮНІСЕФ)

gallery/img-8fff9b9ab2ad209d4befe1adda04b539-v

     16 травня 2019 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Донецькій області відбулась зустріч керівника управління, представників підпорядкованих підрозділів, директора Донецької регіональної лабораторії з представниками Фонду захисту дітей ООН (ЮНІСЕФ).
Керівник Головного Управління Олесандр Тузов розповів про структуру служби, основні завдання та задачі.

     Під час зустрічі обговорили питання контролю за інфекційними захворюваннями, у тому числі і за контролем особливо небезпечних хвороб на кордоні (в порту Маріуполь), участі фахівців Держпродспоживслужби у розслідуванні спалахів, пов’язаних з інфекційними захворюваннями, взаємовідносини зі структурами МОЗ України, питання водопостачання регіону та міста Маріуполь, структура випробувань, стан та умови праці Донецької регіональної лабораторії.

     Директор Донецької регіональної лабораторії Андрій Фролов розповів, що підпорядкована йому лабораторія єдина у регіоні акредитована відповідно до стандартів ІСО і має право виконувати широкий спектр послуг, у тому числі і у сфері за контролем безпечності та якості харчових продуктів та питної води.
Представникам Фонду провели екскурсію по регіональній лабораторії, в ході якої вони ознайомились з умовами праці та облаштуванням лабораторії.
На при кінці зустрічі, представник Фонду, кандидат медичних наук, координатор медичних проектів Ігор Кацитадзе, подякував за співбесіду та зауважив, що ЮНІСЕФ підтримує ідею ВОЗ про проведення тренінгів для медичного контролю в області, в тому числі і в Маріуполі.